پرده نواری

آنچه در این متن درباره پرده نواری می خوانید:
• پرده نواری PVC چیست
• انواع پرده PVC
• کاربرد پرده نواری PVC چیست
• مزایای استفاده از پرده های نواری
• اجزای پرده پی وی سی
• قیمت پرده نواری
• جمع بندی

پرده نواری یا پرده PVC کاربرد فراوانی در صنایع دارویی، غذایی، خودرو سازی، پتروشیمی و … دارد. معمولا انواع مختلف پرده های نواری را در کارخانجات و اماکن صنعتی و سردخانه ها مشاهده نموده اید.
پرده های نواری که از جنس PVC می باشد و در ضخامت های 2 الی 7 میلیمتر تولید می گردد به عنوان پرده ای برای تقسیم فضا استفاده می شود. از پرده های نواری در درب های ورودی و خروجی ماشین آلات و پرسنل نیز استفاده می گردد.
شرکت هورمن در تولید کننده انواع پرده نواری PVC با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت پرده نواری در بازار آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

پرده نواری PVC چیست:

پرده های نواری PVC مجموعه ای از نوارهای پی وی سی در ضخامت های مختلف می باشد. از پرده PVC به منظور پیشگیری از اتلاف انرژی و جلوگیری از ورود آلودگی استفاده می شود.
از پرده پی وی سی در مصرف های صنعتی گوناگون برای پیشگیری از نفوذ آلودگی و همچنین کاهیدن تبادل انرژی بین محیط ها استفاده می شود. از پرده های پی وی سی بصورت گسترده در اتاق تمیز پرتابل، دربهای ورودی انبار ، سردخانه و سوله ها استفاده می شود.
پرده نواریPVC توسط نگه دارنده های استیل از بالا آویزان می گردد. پرده PVC در ضخامت های 2 الی 7 میلیمتری و با عرض های 20 الی 30 سانتی متری در بازار موجود است.
جنس نگه دارنده پرده PVC از نوع تمام استیل و یا از جنس گالوانیزه با پوشش رنگ الکترواستاتیک است. نوع پرده های نواری را می توان با ضخامت های 2 الی 7 میلیمتر و عرض های 20 و30 سانتی متر انتخاب کرد.

از پرده نواری PVC برای صنایع مختلف دارویی، صنایع پزشکی،صنایع غذایی، صنایع تجهیزات پزشکی، آزمایشگاه ها و همچنین بیمارستانها استفاده کرد.

پرده پی وی سی

انواع پرده PVC :

پرده پی وی سی ریپ دار شفاف : این نوع از پرده PVC دارای خطوط برجسته طولی روی سطح پرده می باشد که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.
پرده پی وی سی ساده شفاف : این نوع پردهPVC دارای شفافیت زیاد می باشد که سبب بوجود آمدن دید بالاتر برای سطح روبرو می گردد.
کاربرد پرده نواری PVC چیست:
پرده نواری PVC در صنایع مختلف کابرد فراوان داشته و با توجه به مزایای بسیار زیاد پرده های نواری پی وی سی این پرده ها کاربرد فراوانی در صنعت دارد. از صنایعی که پرده پی وی سی در آنها مورد استفاده فراوانی قرار می گیرد می توان به موارد زیر اشاره نمود:
صنایع پتروشیمی، صنایع غذایی، صنایع خودروسازی،صنایع دارویی،سردخانه ها،رستوران ها و فروشگاهها برخی از مواردی است که می توان به آنها برای استفاده از انواع پرده نواری PVC اشاره نمود.
مزایای استفاده از پرده های نواری :
• کاهش اتلاف انرژی گرمایی و سرمایی
• پیشگیری از ورود حشرات و پرنده ها و سایر موجودات آزار دهنده
• ایجاد عایق صوتی
• جلوگیری از انتقال آلودگی
• نصب آسان پرده PVC
• جنس PVC بسیار مقاوم
• تردد ایمن از پرده به دلیل شفافیت بالای پرده

اجزای پرده پی وی سی :

نوار نرم و شفاف:
پرده های نواری از جنس پی وی سی خالص همراه با نرم کننده های استاندارد و مناسب تشکیل می گردد. شفافیت نوارها بسیار بالا بوده و در برابر سایش مقاوم هستند. پرده نواری PVC تحمل مقاومت در برابر سرما تا منفی 40 درجه سانتیگراد را دارد.


هنگر استیل:
هنگر از استیل با ضخامت یک میلیمتر تولید شده است. نصب هنگرها آسان می باشد. هنگرها در برابر زنگ زدن دوام زیادی دارند. به همین منظور در محیط های مرطوب مشکلی برای استفاده از آنها وجود ندارد.

هنگر استیل
یراق استیل:
یراق آلات دارای جنس استیل می باشند. از یراق به منظور ایجاد سهولت در تردد از پرده PVC استفاده می گردد.

 

قیمت پرده نواری:

به منظور محاسبه قیمت پرده نواری احتیاج است تا ابعاد و اندازه های محل ورودی که شامل عرض و ارتفاع محل ورودی است بصورت کاملا دقیق اندازه گیری گردد و پس از آن بر اساس نوع پرده PVC و سایر متعلقات آن قیمت پرده نواری محاسبه گردد. شرکت هورمن در به شما مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد تا پرده های نواری PVC را با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت پرده نواری موجود در بازار ارائه نماید. همچنین پس از خرید پرده پی وی سی از هورمن در خدمات پس از فروش پرده PVC همواره شامل حال مشتریان می باشد.

پرده پی وی سی

نتیجه گیری:

پرده نواری PVC شامل مجموعه ای از نوارهای نرم و شفاف است که جنس آنها از پی وی سی می باشد. بنا به درخواست مشتری هنگام خرید پرده پی وی سی، پرده PVC در ضخامت های مختلف تهیه و تولید می شود. پرده های نواری شامل پرده پی وی سی معمولی و پرده پی وی سی سردخانه ای می باشد. این پرده های نواری خواص بسیار زیادی شامل جلوگیری از اتلاف انرژی گرمایی و سرمایی و جلوگیری از نفوذ آلودگی و موجودات مزاحم برای محیط داخلی دارند که در بالا به آنها اشاره شد.
برای آگاهی بیشتر در مورد انواع پرده های نواری ، نحوه خرید پرده پی وی سی و همچنین قیمت پرده نواری PVC می توانید با کارشناسان ما در شرکت هورمن در تماس بگیرید. برای مشاهده نمونه پروژه های اجرا شده پرده نواری اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

ارسال نظر